Patriot Valkyrie TOOL CD

Привіт. На жаль компанія Patriot чомусь любить забувати про свою продукцію і навіть не має ніякого серверу підтримки старих продуктів.  Таким продуктом є  і дводисковий мережевий накопичувач Patriot Valkyrie. Ні на сайті продуктів ні в розділі техпідтримки ні на форумах не вдалося знайти утиліту початкового налаштування цього NAS-у. ((

Викладую образ диска з мануалом, утилітою для початкового налаштування і прошивкою(firmware) версії V01R01 для цього доволі дивного мережевого накопичувача Patriot Valkyrie. Прийшлося на днях переналаштувати цей NAS і знадобилась заводська утиліта, яка вміє шукати свої накопичувачі по MAC-адресам, щоб не лопатити айпі-адреси в пошуках його в мережі. І як виявилося знайти цей  VALKYRIE- Net Tool не так то  і просто. Тому може ще комусь знадобиться. В посиланнях завантаження ISO-образу, просто ZIP з заархівованим вмістом диску і окремо сама утиліта VALKYRIE- Net Tool.exe. 

Забирайте мануал, VALKYRIE- Net Tool, и прошивку(firmware) для NAS Patriot Valkyrie. Як користуватись утилітою пояснень не потрібно. Запускаєм, знаходим, прописуєм IP-адресу, далі вже заходим на веб-інтерфейс. За замовчуванням логін/пароль на NAS: Admin/root. 

Качаєм: PATRIOT VALKYRIE TOOL CD (zip)

Качаєм: VALKYRIE TOOL CD (.iso)

Качаєм  окремо тільки утиліту VALKYRIE- Net Tool: VALKYRIE- Net Tool

Качаєм прошивку Patriot Valkyrie: valkyrie_firmware.zip

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *